Princezná Kate sa po operácii prvýkrát objavila na verejnosti. Čaká ju prvá oficiálna akcia

Princezná Kate sa po operácii prvýkrát objavila na verejnosti. Čaká ju prvá oficiálna akcia
Ilustračná snímka. Zdroj: profimedia,sk

Fotografom sa tento rok prvýkrát podarilo zachytiť princeznú Kate, ktorá sa pre januárovú operáciu brucha stiahla z verejného života. Princeznú odfotili v aute, ktoré riadila jej matka Carole. Kate sa pritom na verejnosti objavila naposledy počas Vianoc.

Dobrou správou je aj to, že už je potvrdená prvá oficiálna akcia princeznej z Walesu po operácii. 

Britská armáda zverejnila informácie o udalosti na svojej oficiálnej webovej stránke s tým, že Catherine, manželka dediča trónu princa Williama, bude prítomná na každoročnej prehliadke vojakov známej ako Trooping the Colour. Tou Spojené kráľovstvo tradične slávi narodeniny panovníka.

Kensingtonský palác prítomnosť členov kráľovskej rodiny na udalosti nepotvrdil.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa The Wales Brasil (@thewalesbrasil)

Manželka princa Williama bola na verejnosti naposledy 25. decembra 2023 v anglickom Norfolku. Palác 17. januára oznámil, že trojnásobnú matku prijali na súkromnú londýnsku kliniku, pretože 16. januára podstúpila plánovanú brušnú operáciu.

Vo vyhlásení uviedli, že je nepravdepodobné, že by sa vrátila ku kráľovským povinnostiam skôr ako po Veľkej noci. Princezná sa po operácii zotavuje prevažne doma na Windsorskom hrade, západne od Londýna.

Fanúšikovia známej rodiny špekulovali, čo vlastne budúcej kráľovnej je, pretože palác viac jej zdravie nekomentoval a princ William zrušil niekoľko verejných podujatí.

Dokonca na poslednú chvíľu odvolal svoju účasť na spomienkovej slávnosti na počesť jeho krstného otca, gréckeho kráľa Konštantína.

Oficiálne zdroje preto zareagovali a verejnosť upokojili, že princeznej sa darí dobre a zotavuje sa v súkromí.

Britský princ William sa vrátil ku kráľovským povinnostiam. Situácii v kráľovskej rodine sme sa venovali v príspevku odvysielanom v Televíznych novinách.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kráľovská rodina

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.