Príbeh ako z filmu. Kolegovi z kapely mesiace podsúval ženský hormón, aby mu mohol prebrať partnerku

Príbeh ako z filmu. Kolegovi z kapely mesiace podsúval ženský hormón, aby mu mohol prebrať partnerku
Ilustračná snímka. Zdroj: Shuterstock/PopTika

Kuriózny prípad vyhodenia speváka kapely. Došlo k tomu preto, že svojmu kolegovi mesiace podsúval estrogén, čím mu spôsobil vážne zdravotné problémy. Robil to preto, aby ho opustila priateľka, na ktorú mal zálusk.

Spevák metalovej skupiny Llorona z Nashvillu sa pokúsil o bizarný kúsok. Informujú o tom novinky.cz. Diego bol natoľko posadnutý snúbenicou svojho kolegu Sixxa, že ju chcel získať za každú cenu. Nechcel to však urobiť priamo, ale rozhodol sa pre rafinovanejší postup.

Sixxovi dlhé mesiace podsúval doplnky stravy s vysokými dávkami estrogénu. Tie mal z práce, kde mal prístup k nespotrebovaným baleniam.

Podľa Diega ho mali urobiť viac ženským a mužnosť jeho samého by tak pri Sixxovi vynikla. A to mu malo získať jeho partnerku.

Prečítajte si tiež:

Zdravotné ťažkosti

Celé to môže znieť nevinne, no dávkovanie estrogénu viedlo u nič netušiaceho basgitaristu k vážnejším zdravotným problémom.

Uviedol, že ho dlho sužovali žalúdočné vredy, úbytok hmotnosti, nastali u neho fyzické zmeny a tiež psychické problémy, zmeny nálad i správania. Za návštevy lekárov mal utratiť poriadny balík.

Na podlý čin sa neprišlo dovtedy, kým sa Diego sám kapele nepriznal. Nie však pod ťarchou nečistého svedomia, ale pod vplyvom alkoholu.

Kapelníci jeho správanie označili za primitívne a rozhodli sa ho z kapely vyhodiť.

Koncert kapely Rammstein v Trenčíne. Hudobníci odohrali najväčšie hity: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zahraničné krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.