Slováci ostali zarazení. V Južnej Kórei predávajú zmrzlinu pod značkou piva, ktoré je u nás dobre známe

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Slovenské i české sociálne siete obletela zmrzlina s logom, ktoré je v našich končinách dobre známe. Každý Slovák si však toto logo bez váhania spojí s pivom. Sladké produkty pod touto značkou preto poriadne prekvapili.

U nás sa kúpiť v súčasnosti nedajú a spoločnosť to neplánuje ani do budúcna. A ak by ste chceli tieto sladkosti ochutnať, museli by ste absolvovať pomerne dlhú cestu. Chrumky či zmrzliny pod hlavičkou Kozel sa totiž predávajú v Južnej Kórei.

„Môžeme potvrdiť, že v jednom z obchodných reťazcov v Južnej Kórei aktuálne prebieha promo akcia, v ktorej je možné získať zmrzlinu a ďalšie pochutiny s logom Velkopopovického Kozla,“ uviedla pre TVNOVINY.sk hovorkyňa Plzenského Prazdroja Slovensko Zdenka Huňady.

Prečítajte si tiež:

Tí, ktorí tieto sladkosti ochutnali, hovoria, že chutia ako škorica a vôbec nepripomínajú chuť piva. Hovorkyňa potvrdzuje, že výrobky sú inšpirované značkou Kozel, no pivo v nich nie je.

„Jedná sa o jednorazovú aktivitu iba v Južnej Kórei, kde sa Kozel teší veľkej obľube. Nemáme v pláne ju opakovať, rovnako tak neplánujeme tieto výrobky uvádzať na iných trhoch vrátane Slovenska,“ uzatvára Zdenka Huňady.

Na zmrzlinu narazila v Južnej Kórei aj Eli: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti zo sveta

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.