Prajú si zmierenie. William mal pozvať Harryho rodinu na návštevu do Británie, Meghan to vraj zatrhla

Meghan, Harry, William a Kate.
Meghan, Harry, William a Kate. Zdroj: Profimedia

William a Kate si prajú urovnať rodinné vzťahy s Harrym a jeho manželkou Meghan. Podľa kráľovského experta Toma Quinna preto Harryho rodinu princ a princezná z Walesu pozvali na návštevu do Spojeného kráľovstva. Odborník hovorí, že Meghan to odmietla.

O plánoch na stretnutie píše web Mirror. Tom Quinn prezradil, že „William a Kate navrhli, aby Harry a Meghan priviezli aj deti“. Malo ísť o pokus o zmierenie a urovnanie vzťahov.

Cieľom bolo aj stretnutie detí. William a Kate si údajne priali, aby sa ich deti stretli s Archiem a Lilibet, ich bratrancom a sesternicou.

Odborník na kráľovskú rodinu hovorí, že Meghan zásadne odmietla priviesť deti do Veľkej Británie. „V žiadnom prípade by deti do Spojeného kráľovstva nepriviezla,“ povedal Quinn s tým, že návrh princa a princeznej z Walesu tým pádom zatiaľ pravdepodobne do zdarného cieľa neviedol.

Prečítajte si tiež:

Rodine naložili

Pár vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu, ktorý opustil kráľovskú rodinu, teraz aj s deťmi žije v Kalifornii, konkrétne v meste Montecito.

Vzťahy v kráľovskej rodine sa naštrbili vplyvom viacerých udalostí. Spor odštartoval po účasti Meghan a Harryho v známej americkej šou moderátorky Oprah Winfreyovej. Pár sa v nej pustil do kráľovskej rodiny, Williama a Kate nevynímajúc.

Následne zasahovali do tvorby dokumentárnej série o kráľovskej rodine. Čerešničkou na torte boli memoáre vojvodu zo Sussexu pod názvom Spare (Náhradník), ktoré konflikt ešte viac vyhrotili, keďže prinášali množstvo obvinení na adresu Williama a Kate.

Keď prednedávnom odhalila Kate svoje ochorenie, párik žijúci v Amerike neskrýval prekvapenie. S princeznou z Walesu sa údajne mali spojiť a zaželať jej skoré uzdravenie.

Škandál pre upravenú fotografiu Kate. Nesedeli viaceré detaily: 

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kráľovská rodina

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.