Otrasný prípad z Nemecka: Skupina ukrajinských školáčok mala zmlátiť a päť hodín týrať len 13-ročnú Slovenku

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Skupina štyroch školáčok z Ukrajiny mala napadnúť trinásťročné dievča zo Slovenska. Otrasný prípad sa podľa nemeckých médií stal v meste Meissen.

Dievčatá vo veku od 12 do 17 rokov mali malú Slovensku vtiahnuť do opusteného domu a päť hodín ju tam týrať. Okrem iného ju vraj bili i palicou. Upozorňujú na to Novinky.cz.

Prečítajte si tiež:

Päť hodín 

Motív dievčat známy zatiaľ nie je. Jasné nie je ani to, či sa útočníčky s obeťou poznajú. 

Incident sa stal v sobotu okolo deviatej hodiny ráno. Skupinka si mala 13-ročné dievča podľa denníka Bild vyhliadnuť v parku. Neskôr sa k nej mali priblížiť a vtiahnuť ju do polorozpadnutého domu, ktorý bol neďaleko.

V ňom mali dievča spútať a opakovane biť, dokonca aj palicou. 

Pustiť ju mali až popoludní okolo 14.00 h, teda o päť hodín neskôr. Zranené dievča vybehlo z budovy a privolalo si pomoc. Rany jej ošetril lekár.

Prečítajte si tiež:

Všetko vyšetrujú 

Policajti podozrivé dievčatá chytili krátko po tom, čo dostali oznámenie o útoku. Kriminalisti začali vyšetrovanie pre podozrenie z obmedzovania osobnej slobody a nebezpečného ublíženia na zdraví.

Dievčatám, ktoré mali útočiť, zadržali telefóny. V Nemecku sa podľa denníka v poslednej dobe opakujú prípady, kedy si neplnoletí páchatelia natáčajú svoje útoky a záznamy dokonca zverejňujú na internete.

Pozrite si aj túto reportáž z januára zo Slovenska. Hlavná aktérka bitky 11-ročného dievčaťa v Miloslavove tvrdí, že je nevinná. Na súde sa stretla zoči-voči s mamou obete:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.