FOTO: Sú manželmi už 13 rokov. William a Kate pri príležitosti výročia zverejnili doteraz neznámy portrét

William a Kate.
William a Kate. Zdroj: Profimedia

Sú manželmi už 13 rokov. William a Kate oslavujú ďalšie výročie sobáša. Pri tejto príležitosti uverejnili v pondelok (29. 4.) na sociálnej sieti spoločný svadobný portrét, ktorý verejnosť doteraz ešte nevidela.

O doteraz nevidenom zábere píše DailyMail. Pár sa vzal po ôsmich rokoch chodenia v apríli 2011. Pri príležitosti uzatvorenia ich zväzku zverejnil Kensingtonský palác na svojej stránke na sociálnej sieti záber páru z ich svadobného dňa, ktorého autorkou je Millie Pilkington.

Oficiálnym fotografom ich veľkého dňa bol Hugo Bernard. Najali si však aj súkromnú fotografku, ktorou bola práve spomínaná Pilkingtonová. 

Prečítajte si tiež:

Výzva v podobe rakoviny

Od začiatku svojho vzťahu teraz pár čelí najväčšej výzve. Princezná z Wallesu bojuje s rakovinou, rovnako aj jej svokor, kráľ Karol III., a tak na hlavu princa Williama padá viac povinností ako predtým.

William a Kate sa po prvý raz stretli pred viac ako 20 rokmi na univerzite v St. Andrews na juhovýchode Škótska. Najskôr boli priateľmi, no prerástlo to do bližšieho vzťahu.

Len dva roky po ich svadbe, ktorá sa konala 29. apríla 2011 vo Westminster Abbey, teda v roku 2013, privítali na svete svojho prvého potomka, princa Georga.

O dva roky na to prišla na svet princezná Charlotte. Napokon v roku 2018 sa páru narodil ich tretí syn Louis.

Škandál pre nešťastnú úpravu rodinnej fotografie. Kate za to čelila kritike: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kráľovská rodina

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.