Dievčatko (3) rodičom mesiace vravelo, že má v stene strašidlá. Najprv jej neverili, potom takmer odpadli

Včely v stene.
Včely v stene. Zdroj: Tiktok/@classashley

Trojročné dievčatko sa svojim rodičom sťažovalo, že má v detskej izbe príšery. Dospelí si z toho nič nerobili a všetko jednoducho pripísali bujnej fantázii. O niekoľko týždňov ich čakal šok. Za stenou izby ich dcéry skutočne niečo žilo.

Malá Saylor Class z mesta Charlotte v Severnej Karolíne sa rodičom sťažovala, že má v stene svojej izby v ich storočnom dome, ktorý pomaly rekonštruujú, strašidlá.

Jej mama Ashley Massis Class len mávla rukou. Všetko si vysvetľovala tým, že jej nedávno s manželom púšťali rozprávku Príšerky s.r.o, píše BBC. Pripísali to teda detskej fantázii.

„Dali sme jej dokonca fľašu s čistou vodou a povedali jej, že to je sprej na príšerky, aby ich v noci mohla všetky postriekať,“ povedala Ashley.

@classashley What nighthmares are made of #bees #toddlersoftiktok #toddlers ♬ Oh No - Kreepa

Za stenou niečo žilo 

Trojročné dievčatko však o príšerách neprestávalo rozprávať. V ďalších mesiacoch o nich rodičom hovorilo čoraz naliehavejšie.

Jeho mama Ashley si napokon všimla, že v blízkosti ich komína sa zhlukujú včely. Vyhodnotila, že možno práve ich bzučanie pri strope izby Saylor počuje.

Zavolali k sebe domov teda včelára. Zistili, že ide o včely medonosné, a teda druh, ktorý je v USA chránený. Včelár si všimol, že hmyz lieta až do podkrovia, teda priamo nad izbu malej Saylor.

Včelár si priniesol termokameru, s ktorou snímal steny v detskej izbe. „Rozsvietilo sa to ako stromček na Vianoce,“ zhodnotila Ashley.

Viac ako 50-tisíc včiel 

Zistili, že včely strávili osem mesiacov budovaním monštruózneho úľa priamo za stenou detskej izby malej Saylor. Včelár zostal v úžase. Vraj nikdy nevidel úľ, ktorý by siahal tak hlboko do steny. Keď celú stenu otvorili, odhalili obrovský plást medu.

„Včely sa vyvalili von ako v horore,“ vraví Ashley.

Ukázalo sa, že príšery, ktoré jej dcéra počula, bolo viac ako 50-tisíc bzučiacich včiel priamo za jej stenou.

Včelár odstránil 55- až 65-tisíc včiel a 45 kg plástov. Hmyz teraz premiestňujú do včelieho útulku. Včely im v dome navyše poškodili elektrické vedenie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti zo sveta

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.