Ženu v Česku súdia za ohavné činy. Mala mať styk so zvieraťom a sexuálne zneužívať malého syna aj vnuka

Policie ČR - ilustračná snímka
Ilustračná snímka. Zdroj: Profimedia.sk

Krajský súd v Ústí nad Labem sa zaoberá prípadom sexuálneho zneužívania dvoch maloletých chlapcov. Žena mala za účasti svojho partnera zneužívať svojho neplnoletého syna aj dvojmesačného vnuka a mala mať tiež pohlavný styk so psom. Žena sa bráni, že nešlo o zneužívanie ale terapiu.

Keď mala žena začať zneužívať svojho syna, nemal ani desať rokov, píše portál iDNES.cz. Na videách, ktoré získala polícia, mala žena svojho syna zneužívať či močiť naňho.

Všetko to mal dokumentovať jej partner, ktorý im často udeľoval pokyny a v niektorých prípadoch sa mal do zneužívania aj zapojiť. 

Prečítajte si tiež:

Vážne následky zneužívania

Chlapec je dnes už dospelý a podľa štátnej zástupkyne Kláry Kubátovej ho zneužívanie poznačilo natoľko, že nie je schopný v spoločnosti normálne fungovať. 

„Osvojil si škodlivé návyky vedúce k morálnemu úpadku. Rozvinula sa uňho vážna forma syndrómu týraného dieťaťa s citovou a sociálnou depriváciou,“ uviedla žalobkyňa.

Okrem toho obžaloba viní ženu z toho, že v roku 2020 mala zneužiť svojho dvojmesačného vnuka a muž to mal opäť dokumentovať. 

Dnes už 60-ročná žena mala mať tiež pohlavný styk so psom a vykonávať s ním ďalšie zoofilné praktiky. Aj v tomto prípade to mal nakrúcať spoluobžalovaný muž a mala sa na tom podieľať ešte jedna žena, ktorú stíhajú samostatne. 

Prečítajte si tiež:

Tvrdí, že to bola terapia

Obžalovaná žena vinu odmieta. „Nie je pravda, že mojím zámerom bolo niekomu ublížiť. Sex ako taký má aj iné prínosy. Bolo to vykonávané zo zdravotno-terapeutického hľadiska,“ bráni sa.

Žena tvrdí, že po celý čas, čo vykonávali tieto aktivity, jej syn ani raz neochorel. „Na základe všetkých štúdií a iných zdrojov sme došli k záveru, že pri sexuálnych aktivitách vzniká veľké množstvo energie, ktorá sa dá využiť na ozdravný účel,“ tvrdí žena.

Totožnosť obžalovaných zo zákona nie je možné zverejniť kvôli ochrane obetí. Dvojici hrozí dvanásť rokov za mrežami, pričom štátna zástupkyňa navrhuje pre ženu desaťročný a pre muža deväťročný trest odňatia slobody.

Bývalý kňaz z Dolného Kubína sa priznal k zneužívaniu 12-ročného dievčaťa. Viac v reportáži:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zahraničné krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.