Zahraničné

Tento muž by u nás len tak ľahko prácu nenašiel. V Amerike dostal 150 ponúk

brian.png

Kanaďan má totiž bohatú kriminálnu minulosť.

Päťdesiatdvaročný Kanaďan Brian O´Dea má bohatú minulosť, ktorá zahŕňa drogy a väzenie. Z pouličného predavača marihuany sa totiž vypracoval na jedného z najväčších pašerákov. Do Spojených štátov prepašoval 75 ton marihuany. Pracoval aj na Blízkom východe, v Kanade aj USA. V roku 1987 ho chytili polícia. Štyri roky si odsedel a šesť rokov bol v podmienke. 


Po prepustení sa ale zmenil a vyhlásil, že s drogami už nechce mať nič spoločné. Zapojil sa do protidrogových kampaní na amerických školách. Dnes je autorom dvoch kníh a zo všetkého najviac túži po moderovaní vlastnej šou. Momentálne si hľadá prácu, ku ktorej by sa u nás ľahko nedostal. V Amerike mu stačil zaujímavý a originálny inzerát, ktorý zverejnil denník National Post. Prečítajte si ho:


Obchodné skúsenosti:

Vlastnil som a viedol úspešnú rybársku flotilu s niekoľkými člnmi, jedno lietadlo, súkromný ostrov a továreň na spracovanie drog. Súčasne som bol prevádzkovateľom niekoľkých kamiónov, ktorými som rozvážal tovar po celom území USA a Kanady. V tom čase som viedol podnik so 120 zamestnancami, úspešne pašujúci drogy s ročným obratom 100 miliónov dolárov. Bol som zodpovedný za celý proces podnikania, za čo ma v USA odsúdili na desať rokov väzenia, zatiaľ čo moji spolupracovníci vyviazli bez trestu.

Vlastnosti:

Vzhľadom na moju prax som odborníkom na všetky bezpečnostné problémy, perfektne ovládam počítač, dokážem komunikovať s ľuďmi, mám dobré vystupovanie, vzdelanie, som spoľahlivý a bez závislosti od drog. Vystupoval som pred tisíckami detí na školách v rámci boja proti drogovej závislosti. Som scestovaný, aktívne ovládam anglický, francúzsky a španielsky jazyk. Referencie poskytne moja rodina a úrad okresnej prokuratúry v USA. 

Brian dostal 150 pracovných ponúk, z toho sa seriózne zaoberá 15-timi.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.