Zahraničné

Bábätko v pôrodnici bolo príliš hlučné. Sestrička mu prelepila ústa páskou

tape13n-2-web.jpg

Zúrivý otec zverejnil fotografie syna s "náhubkom".

V pôrodnici na Filipínach majú zrejme zvláštne spôsoby, ako utíšiť dieťa. Sestrička prelepila plačúcemu bábätku ústa páskou. Rozhorčení rodičia zverejnili fotky syna na sociálnej sieti.

Otec Ryan Noval si odfotil syna Yohannesa ako spí s prelepenými ústami. Bábätko malo len päť dní a podľa sestričky bol príliš hlučný. Zhrození rodičia, ktorí si prišla pre dieťa, aby si ho vzali domov, sa spýtali ošetrujúcej sestry, čo to má znamenať. „Vaše dieťa bolo príliš hlučné, tak som mu dala cez ústa pásku," pokojne odpovedala zdravotná sestra.

Zdroj: Facebook

„Nie je to ani humánne ani profesionálne," vyjadril sa zúrivý otec pre denník NewYork Daily News. Sestra bola navyše podľa slov rodičov tak arogantná, že bábätku nechcela pásku odlepiť. Rodičom najskôr povedala, nech si to urobia sami. No nakoniec im ustúpila.

Rodičia incident teraz riešia s nemocnicou a svoje otrasné skúsenosti s pôrodnicou zverejnili aj médiám. Varujú iných budúcich rodičov, aby si radšej rozmysleli, komu zveria svoje dieťa do starostlivosti.

Zdroj: Facebook

FILIPÍNY/NewYorkDailyNews, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.