Lietadlo sa muselo krátko po odlete z austrálskeho Perthu vrátiť na letisko. Na palube mal pobehovať nahý muž

Lietadlá Virgin Australia
Ilustračná snímka. Zdroj: Profimedia.sk

Let spoločnosti Virgin Australia z Perthu do Melbourne sa muselo vrátiť na letisko krátko po odlete. Na palube mal totiž pobehovať nahý muž a mal zraziť na zem člena posádky.

Lietadlo sa v pondelok večer tamojšieho času vrátilo zhruba hodinu od odletu na letisko v Perthe. Tam ho už čakala polícia, aby zatkla muža, ktorý robil problémy na palube lietadla, informuje The Guardian.

Prečítajte si tiež:

Nahého muža spacifikovali

Polícia uviedla, že „zatkli muža po tom, čo údajne počas letu nahý pobehoval po lietadle a zrazil člena posádky na zem“. 

„Zrazu počujem, ako niekto beží uličkou. Ten chlap nemal na sebe žiadne oblečenie a rútil sa smerom k prednej časti lietadla,“ opísal situáciu jeden z cestujúcich. Dodal, že po tom, čo mal zraziť na zem člena posádky bolo blízko kokpitu počuť veľa kriku.

„Jeden veľký chlapík z biznis triedy okamžite vyskočil, aby zasiahol, a potom vstali ďalší dvaja chlapi a zvalili ho na zem,“ pokračoval cestujúci.

Letoví maršali následne muža spútali a odviedli na koniec lietadla. Po zatknutí ho vzali do nemocnice. V júni by sa mal postaviť pred súd.

Pozrite si aj dramatické pristátie malého lietadla na predmestí v Sydney:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zahraničné krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.