Záver dovolenky sa zmenil na hrôzu. Dievčatko sa zranilo pri banálnom športe, o pár dní zomrelo

Záver dovolenky sa zmenil na hrôzu. Dievčatko sa zranilo pri banálnom športe, o pár dní zomrelo
Lucy. Zdroj: X/ABC

Lekári dieťaťu museli odstrániť časť lebky.

Obrovská bolesť pre rodinu. Posledný deň dovolenky sa totiž zmenil na hrôzu po tom, čo sa pri športovaní zranilo šesťročné dievčatko. To následne zraneniam podľahlo.

Mala to byť krásna dovolenka. Rodičia z amerického New Jersey si spoločne so svojimi štyrmi deťmi prenajali chatu pri jazere v Limericku v štáte Maine, kde si chceli užiť týždeň plný zábavy.

To sa však nestalo. V posledný deň ich dovolenky totiž došlo k tragédii. Šesťročná Lucy sa šla hrať von s desaťročným bratom.

„Bolo to krásne ráno, ako každé počas nášho pobytu pri jazere. Len sme si užívali spoločný čas. Dali sme si rýchly obed a deti sa rozhodli, že si na dvore zahrajú bedminton,“ cituje slová otca portál ABC.

Prečítajte si tiež:

Úlomok jej prerazil lebku

Potom sa však všetko zmenilo. „Manželka Bethany a ja sme odpočívali vzadu, keď sme počuli krik,“ spomína na chvíle hrôzy. Keď pribehli za deťmi, zistili, že Lucy je zranená. Úlomok z bedmintonovej rakety jej prerazil lebku.

Dieťa okamžite odviezli do nemocnice a následne ho letecky transportovali do Portlandu. Tam dievčatku chirurgovia museli časť lebky odstrániť, aby zmiernili tlak. Lucy sa však na operačnom stole zastavilo srdce.

Hoci sa ju podarilo oživiť, šance na prežitie boli malé. Zdrvujúcu správu si rodičia vypočuli o niekoľko dní neskôr. Dievčatku totiž srdce zlyhalo definitívne a takisto prekonalo mozgovú smrť.

Len pred pár dňami sme vás informovali o prípade Slováka, ktorý sa za záhadných okolností zranil v Číne:

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti