Českú speváčku mal v Turecku zavraždiť jej manžel. V tom čase boli v dome aj ich tri deti

Victorie
Victorie Zdroj: Profimedia.sk

Nielen rodina, ale aj fanúšikovia Victorie Velvet Blyth sú v obrovskom šoku. Štyridsaťročná česká speváčka, známa pod krstným menom Victorie, zomrela v Turecku.

Zomrieť mala rukou svojho vlastného manžela, píše český Blesk.

Turecký portál Hurryiet informuje, že známu podnikateľku mal zabiť jej manžel a otec ich troch detí David Thomas Blyth († 53) vo vile vo štvrti Incek v Ankare. Následne si sám siahol na život a spáchal samovraždu. Príčinou boli údajne správy v jej telefóne.

Prečítajte si tiež:

Syn mal privolať záchrannú službu

Portál ďalej píše, že svedkom tohto hrozného incidentu boli ich deti, najstarší syn mal privolať záchrannú službu. K tragédii došlo v utorok (11. júna) a je stále predmetom vyšetrovania.

Pre Blesk sa vyjadrilo aj Ministerstvo zahraničných vecí, ktoré uviedlo, že v „Turecku zomrela násilnou smrťou česká občianka“.

David Thomas Blyth pochádzal zo Škótska a bol majiteľom medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberala ťažbou ropy. Pre svoju prácu sa zdržiaval dlhší čas v zahraničí. Victoria sa s deťmi zdržiavala v Prahe až dovtedy, kým sa jej manžel natrvalo odsťahoval za podnikaním do Turecka.

Slováci nám opísali bezprostredné momenty po tragickej zrážke vlakov v Pardubiciach:

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Zahraničné krimi

Dôležité udalosti