Princezná Kate očarila v bielych šatách. Mnohí si všimli jeden detail

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Kate sa po prvý raz od oznámenia, že sa lieči na rakovinu, objavila na na oficiálnej udalosti. Princezná z Walesu očarila verejnosť.

​Naposledy sa princezná z Walesu objavila na verejnosti minulý rok na Štedrý deň. V sobotu (15. 6.) prvýkrát od diagnostikovania rakoviny vystúpila na verejnosti počas oslavy kráľa Karola III. Trooping the Colour.  

Princezná z Walesu si na každoročné podujatie obliekla elegantné biele šaty od dizajnérky Jenny Packham, ktorá patrí medzi jej obľúbené a má od nej niekoľko kreácií.

Šatám s minimalistickým strihom dominovala výrazná čierno-biela mašľa, ktorá ladila s jej širokým bielym klobúkom od Philipa Treacyho.

Kate Middleton
Kate Middleton žiarila v bielych šatách. Zdroj: Profimedia.sk

​Look doplnili biele perlové náušnice od Cassandry Goad, ktoré už mala princezná predtým na krste princa Louisa v roku 2019 a na záverečnom ceremoniáli ženskej dvojhry Wimbledonu v roku 2023.

Outfit zdobil aj špeciálny doplnok - brošňa pluku írskej gardy, pretože princezná Kate zastáva funkciu plukovníčky írskej gardy. Symbolickým detailom tak vzdala hold svojej funkcii. 

Celý slávnostný look dotvorili vysoké biele lodičky Jimmy Choo a kabelka Mulberry.

Prečítajte si tiež:

Trooping The Colour

Slávnostná prehliadka sa koná každoročne pri príležitosti narodenín panovníka. Prehliadka Trooping the Colour je tradične v júni, hoci súčasný panovník Karol III. má narodeniny až 14. novembra.

Britskí panovníci však narodeniny oslavujú dvakrát - súkromne aj formou verejnej oslavy.

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Kráľovská rodina

Dôležité udalosti