FOTO a VIDEO: Princ William pobavil svet. Nechal sa uniesť na koncerte

FOTO a VIDEO: Princ William pobavil svet. Nechal sa uniesť na koncerte
Princ William Zdroj: Profimedia

Ošiaľ okolo Taylor Swift neobišiel ani kráľovskú rodinu. Medzi fanúšikov popovej speváčky patrí aj princ William, ktorý sa zúčastnil jej koncertu v Londýne so svojimi deťmi. A poriadne si ho užil.

Budúci kráľ Anglicka oslávil svoje 42. narodeniny na koncerte v spoločnosti svojich dvoch detí, princa Georgea a princeznej Charlotte, píše web The Sun.

Následník trónu si koncert veľmi užíval a poriadne sa odviazal. Na sociálnych sieťach sa začalo rýchlo šíriť video, na ktorom William predvádza svoje tanečné pohyby na melódiu piesne „Shake it off“.

Video natočené jedným z fanúšikov ukazuje popovú hviezdu na pódiu a následne sa presunie na Williama, ktorý trasie rukami a trupom.

Spoločná fotografia

Ešte pred samotným koncertom sa William spolu s deťmi stretli so speváčkou osobne v zákulisí. Pri tejto príležitosti si urobili spoločnú fotografiu, na ktorej žiaria šťastím nielen Charlotte s Georgeom, ale aj samotný budúci kráľ.

Ďalšiu fotografiu zdieľala speváčka na svojom instagrame. Nechýba na nej ani jej priateľ, hráč amerického futbalu Travis Kelce. „Všetko najlepšie k narodeninám! Londýnske koncerty začínajú skvelo,“ uviedla speváčka pod príspevkom, ktorým zároveň pogratulovala budúcemu britskému panovníkovi k jeho 42. narodeninám.

Neboli jediní

Princ William a jeho deti neboli jedinými členmi kráľovskej rodiny, ktorí sa zúčastnili koncertu Taylor Swift. Podľa denníka Mirror bola na podujatí prítomná aj princova sesternica Zara Tindall a jej manžel Mike. Princezná z Walesu ostala doma s najmladším synom Louisom. 

„Pozri, čo si pre nás urobil, Londýn, ďakujem ti z celého srdca. Keď si pomyslím, na koľko ľudí sa pozerám a ako ste mohli stráviť svoj čas v najvzrušujúcejšom meste na svete, najmä v piatok večer v Londýne. A vy ste sa rozhodli byť tu," ďakovala speváčka fanúšikom počas koncertu. 

Princezná Kate sa zúčastnila osláv Trooping the colour. Pozrite si video:

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Kráľovská rodina

Dôležité udalosti