Zahraničné

Žiadosť o ruku, na akú sa nezabúda. Muž ju plánoval štyri roky

titulka.jpg

Precestoval 26 krajín sveta a v každej nakrútil krátky spot do „zásnubného" videa.

Mladý Američan Jack Hyer od prvej chvíle, čo stretol svoju lásku, vedel, že si ju raz vezme. Už po prvom rande si do kalendára napísal, že toto dievča je jeho budúca manželka.

Od 30. septembra 2010 začal plánovať dokonalú žiadosť o ruku. Za štyri roky precestoval 26 krajín sveta a v každom nakrútil krátky spot, ktorý použil do zásnubného videa. Keď ho pustil svojej priateľke Rebecce, kľakol si na koleno a vyslovil dobre známu vetu: „Vezmeš si ma?"Jack použil vo videu pieseň od škótskej kapely The Proclaimers s názvom I'm Gonna Be (500 Miles). Je to romantická skladba, ktorá rozpráva o oddanosti a láske medzi dvoma ľuďmi aj napriek vzdialenosti, ktorá ich rozdeľuje. Jack použil túto pieseň zámerne, pretože bol často na cestách bez priateľky, no ľúbil ju stále viac.

Jack s Rebeccou ukončili štúdium na vysokej škole a usporiadali rodinnú oslavu. Práve tam Jack pustil zásnubné video a pred všetkými požiadal svoju priateľku o ruku.

„Zažil som mnoho dobrodružstiev. Jazdil som na slonovi, na ťavom chrbte, zliezol som do hlbočín a vyšplhal sa i na tie najvyššie miesta. Ale najúžasnejším dobrodružstvom je milovať Rebeccu," to boli slová zamilovaného Jacka. Potom vytiahol prsteň a čakal na odpoveď. Rebecca bola prekvapená a dojatá, ale hneď súhlasila.


USA/JH, Daily Mail

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

Útok na námorné veliteľstvo na Kryme si vyžiadal desiatky zranených a niekoľko obetí, tvrdí Ukrajina.

Medzi nimi boli aj vysokopostavení ruskí námorní velitelia. Išlo o budovu veliteľstva ruskej Čiernomorskej flotily v meste Sevastopol. K útoku došlo počas stretnutia ruského námorného vedenia v piatok (22. 9.).

Krátka správa

Požiar továrne na Taiwane si vyžiadal najmenej 5 mŕtvych a viac ako 100 zranených.

Oheň v továrni na výrobu golfových loptičiek na juhu Taiwanu sprevádzali výbuchy. Päť ľudí je stále nezvestných. Medzi mŕtvymi sú aj traja hasiči. Nezvestní sú štyria robotníci a jeden hasič.