Takéto priateľstvo ste ešte nevideli. Spojila ich krutá minulosť

Priateľstvo zvierat
Zdroj: mymodernmet.com

Tvoria trio BLT.

Sú traja a sú spolu odmalička. Prežili veľmi škaredé detstvo a práve to ich navždy spojilo. Čierneho amerického medveďa Balooa, afrického leva Lea a bengálskeho tigra Shere Khana našli v roku 2001 pri drogovej razii, keď prehľadávali suterén drogových dílerov. Všetci traja boli vtedy iba mláďatká a boli v hroznom stave.

Zdroj: mymodernmet.com

Shere Khan bol podvyživený, Leo mal otvorené rany na nose, lebo bol zatvorený v maličkej debničke a Baloo mal silne zarastený obojok do mäsa. Nikdy mu ho nedali dole, aj napriek tomu, že rástol. Ihneď ich odniesli do starostlivosti rehabilitačného centra pre zvieratá, Noemova archa.

Zdroj: mymodernmet.com

Neustále boli spolu. Len na chvíľu bol Baloo od kamarátov oddelený, keď sa liečil. Obaja na neho už netrpezlivo čakali. Zvieratká vytvorili veľmi nezvyčajnú a krásnu rodinu a aj teraz, keď sú veľkí a zdraví, nepohnú sa od seba. Spolu jedia, spia, hrajú sa, olizujú a trením si prejavujú lásku.

Zdroj: mymodernmet.com

Zvláštne a nádherné puto, ktoré medzi sebou majú udivuje mnohých ľudí. Trauma ich však spojila. Trio volajú BLT (bear- medveď, lion- lev a tiger) a už ich čaká len šťastný a pekný život.

Zdroj: mymodernmet.com

Zdroj: mymodernmet.com
 


USA/al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti