Zahraničné

Žena dohnala vianočnými nákupmi priateľa k samovražde. Vyskočil z balkóna

article-2520753-19FAC97B00000578-338_634x426.jpg
Zdroj: Daily Mail

Číňanka ho v nákupnom centre doslova „utýrala" na smrť.

Predvianočné nákupy prinášajú so sebou často zhon, stres a hádky. V nákupných centrách strávite množstvo času, prídete o všetku trpezlivosť a vaše nervy dostanú poriadne zabrať.

Muž z Číny tento nápor nezvládol a spáchal samovraždu. Tak trocha mu k tomu dopomohla aj jeho priateľka. Tak dlho ho preháňala po nákupoch, až to psychicky nezvládol a vyskočil z balkóna na siedmom poschodí.

Zdroj: Daily Mail
 

Svedkovia tvrdia, že tak urobil po hádke s priateľkou. Tao Hsiao (38) sprevádzal svoju partnerku po obchodoch vyše päť hodín. Mali v rukách už toľko tašiek, že to ledva odniesli. Tao chcel ísť už domov, ale jeho priateľka nástojila, aby išli do ďalšieho obchodu.

Svedkovia prezradili, že žena chcela ďalšie topánky. Tao jej odpovedal, že teraz má už viac topánok, ako on za celý život. Žena na neho začala kričať, obvinila ho, že je lakomec a kazí Vianoce.

Tao potom položil všetky tašky na zem a vyskočil z balkóna na siedmom poschodí. Dopadol rovno do vianočných dekorácii na prízemí nákupného centra. Muž bol na mieste mŕtvy.

Zdroj: Daily Mail

PEKING/JH, Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.