Zahraničné

Kamarátky zavádzajú na internete nový trend: Fotky hore bez

Kamáratky sa fotia hore bez všade po svete
Zdroj: Profimedia.sk

Cestujú po celom svete a všade sa fotia od pása hore nahé.

Mladé vášnivé cestovateľky si zo svojich ciest neprinášajú suveníry, ale fotia sa nahé. Ich snímky sa stali hitom na internete a predpokladá sa, že zavedú aj nový trend na sociálnej sieti.

Britky Olivia Edginton (20), Lydia Buckler (21) a Nórka Ingvild Marstein Olsen (20) cestujú po celom svete a z rôznych krajín si prinášajú originálne snímky. Sériu fotografií nazvali „The Topless Tour" (Cesta hore bez).

Zdroj: Profimedia.sk

Polonahé snímky majú zatiaľ z 28 krajín. Navštívili napríklad USA, Japonsko, Nórsko, Nemecko, Pakistan alebo Palestínu. Na každej snímke sú ale zásadne odfotené hore bez odzadu, teda od chrbta. Na prvý pohľad sa zdá, že im nevadia ani zvedavé pohľady turistov na ich prednosti, ani zima v chladnejších oblastiach.

Zdroj: Profimedia.sk

Kamarátky sa spoznali na vysokej škole v Londýne. Ich projekt si získal množstvo fanúšikov. Na sociálnej sieti Instagram majú vyše 4 000 fanúšikov, ktorých stále pribúda.

A čo na svoj projekt hovoria samotné autorky? „Hlavnou ideou Cesty hore bez je odhalenie svojej hrude a otvorenie tak vášho srdca svetu," uvádza Olivia.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.skLONDÝN/JH, Profimedia

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti