Zahraničné

Matka Kramného: Monika svojho manžela zosmiešňovala a Klárke hovorila, že je tučná

Matka Kramného sa rozhovorila o vzťahu Petra a Moniky
Zdroj: tn.cz

Matka stále verí v synovu nevinu.

Súd v pondelok opäť zamietol žiadosť o prepustenie Petra Kramného z väzby. Počas čakania na rozhodnutie vyplávali na povrch nové skutočnosti o rodine, ktorej tragický koniec prišiel počas minuloročnej dovolenky.

Zdroj: tn.cz
Hoci je matka Petra Kramného na rozhovory pre médiá skúpa, pre Blesk sa rozhovorila pred rozhodnutím o synovej väzbe a bola až prekvapivo otvorená.

Stále verí v synovu nevinu. Syna stále obhajuje, a tak sa rozhovorila aj o tom, ako to chodilo v jeho manželstvo s Monikou: " Ona bola fajn ženská, bola to moja dcéra, ale niektoré veci ma na nej veľmi mrzeli. Že si z Petra rada uťahovala pred cudzími a tiež ho zosmiešňovala. "

Zdroj: tn.cz
Ani Monikin vzťah ku Klárke vraj vôbec nebol ideálny. " Monika ju nikdy neoslovila jemne, ale len tvrdo Klára. Vyčítala jej, že je tučná a má odstávajúce uši. Došlo to tak ďaleko, že Klárka musela držať diétu a zakazovala jej jesť sladké, " opísala situáciu v rodine matka Petra Kramného.

Monika teda nemusela byť vzornou matkou ani manželkou. Advokátka Petra Kramného Jana Rejžková už skôr oznámila, že Monika bola svojmu manželovi neverná. Kramný, ktorý je obvinený z vraždy manželky a dcéry, vraj poznal presné detaily toho, ako ho podvádzala.

BRATISLAVA, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti