Zahraničné

Cestujúci na letisku zažili skutočný vianočný zázrak. Dojal ich k slzám

santa.jpg

Ich sny sa stali skutočnosťou. Letecká spoločnosť im pripravila nečakané prekvapenie.

Ak ste doteraz neverili na zázraky, toto video vás presvedčí, že sa skutočne dejú. Aj keď nie sú nadprirodzené, vedia nesmierne potešiť. Najmä pred Vianocami.

Kanadská letecká spoločnosť WestJet pripravila pre svojich cestujúcich obrovské prekvapenie. Ľudia z jedného letu neverili vlastným očiam.

Zdroj: YouTube.com

Pracovníc WestJet umiestnili do odletovej haly interaktívneho Santa Clausa, ktorému každý z cestujúcich prezradil, čo by chcel pod stromček. Pokladali to za zábavku pre deti a letiskovú atrakciu. Ani vo sne by ich nenapadlo, že ich sny sa stanú skutočnosťou.

Zatiaľ čo zákazníci leteli z Toronta do mesta Hamilton, pracovníci spoločnosti nakúpili darčeky, ktoré si cestujúci zapriali pred Santa Clausom. Zohnali všetky hračky, elektroniku, oblečenie a dokonca aj poukaz na dovolenku. Zabalili ich do darčekového papiera a na každú škatuľu dali meno budúceho majiteľa.

Zdroj: YouTube.com

Keď cestujúci čakali v príletovej hale na svoju batožinu, rozozvučala sa hudba a po páse prišli darčeky. Zostali na ne šokovane hľadieť, kým nepochopili, že sú skutočne pre nich. Niektorí sa od dojatia rozplakali. Potom prišiel Santa Claus a všetko im vysvetlil. Obdaroval ich darčekmi a zaprial veselé sviatky.

Celý priebeh vianočného zázraku zaznamenali kamery a video už stihlo obletieť svet. „Tento rok sme chceli vytvoriť kampaň, aká tu ešte nikdy nebola," prezradil hovorca spoločnosti WestJet Richard Bartrem. A podarilo sa im to. Video je hitom na internetovej stránke YouTube.com.

https://www.youtube.com/watch?v=ZTxWKwLpaQk


TORONTO/JH, Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.