Zahraničné

To je drzosť: Starenka spí pred televízorom a zlodej jej prehľadáva byt

profimedia-0179098904.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Všetko zachytila skrytá kamera v byte.

Britská dôchodkyňa mala podozrenie, že k nej niekto chodí na nezvanú návštevu. Požiadala preto o pomoc políciu. Tá jej do bytu nainštalovala skrytú kameru, ktorá odhalila drzého zlodeja.

Margaret Woodwardová (68) prežívala doslova peklo. Jej byt si obľúbil Patrick Reid (51), ktorý sa do neho pravidelne tajne vkrádal. Drzého zlodeja odhalila až kamera.

Patrick sa do bytu vlámal celkovo asi päťkrát za jeden rok. Vôbec mu nevadilo, že pri jeho návšteve bola dôchodkyňa doma. Spala pred televízorom na gauči. On jej zatiaľ pekne pomaly a potichu prehľadával byt.

Zdroj: Profimedia.sk

Dôchodkyňa mala určité podozrenie, aj keď si zo začiatku myslela, že je blázon. Polícia jej ale pomohla. Zlodeja nakrútili skrytou kamerou a mohli ho tak dolapiť a obviniť z viacnásobnej krádeže.

Pri poslednej vlámačke sa dôchodkyňa prebudila a zlodeja prichytila. Muž utiekol z bytu, ale starenka sa nenechala odradiť. Chytila svoju palicu a nasledovala zlodeja von z bytu.

Síce ho nechytila, ale vďaka videozáznamu sa to podarilo polícii. Drzý zlodej celkovo obral dôchodkyňu o 900 libier (vyše 1000 eur).

https://www.youtube.com/watch?v=cn7C3yjr8g8


LONDÝN/JH, profimedia

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.