Na Srí Lanke sa odpálila aj tehotná žena, manželka útočníka. Zabila pri tom tri svoje deti

Dominika Mirgová šokovala príjemnou novinkou
Zdroj: Daily Mail

Odpálila sa krátko po tom, ako do jej domu vtrhla polícia. Zomreli pri tom aj traja policajti.


Médiá zverejnili ďalšie šokujúce informácie o samovražedných útočníkoch, ktorí sa odpálili na Srí Lanke v hoteloch a kostoloch. Pri teroristickom útoku zahynulo najmenej 359 ľudí.

Dvaja z útočníkov boli bratia, ktorí pochádzali z veľmi dobre situovanej rodiny. Inshaf a Ilham Ibrahim sa nenápadne zamiešali medzi hotelových hostí. Ako vidieť na kamerových záznamoch, boli pokojní, dokonca jeden z nich sa vo výťahu usmieval na svojho spoločníka. Na chrbte mali veľké ruksaky, v ktorých boli bomby.


Krátko po útoku vtrhla polícia do Ilhamovho domu, kde bola jeho tehotná manželka Fatima s tromi deťmi. Tá sa tiež odpálila, zabila tak celú svoju rodinu a troch policajtov, uviedol Daily Mail.

Druhý brat Inshaf (†38) mal tiež rodinu, manželku a štyri deti. Žili v luxusnej štvrti v meste Kolombo. Na jednom z videí, ktoré zverejnili miestne médiá, je vidieť, ako krátko pred odpálením Inshaf zrejme zaváhal.

Prišiel do hotelovej reštaurácie, kde ľudia pokojne raňajkovali. Zostal stáť na mieste a nervózne prešľapoval z miesta na miesto. Nakoniec však aj tak zabil seba a mnoho ďalších nevinných ľudí v hoteli Cinnamon Grand.

https://www.youtube.com/watch?v=0o3MVxb7dxM


KOLOMBO/jh

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Bomba

Dôležité udalosti