Myslela si, že ju nikto nevidí. Učiteľka kopla 5-ročné dievčatko, no zaznamenala to kamera

Za toto hrubé správanie voči žiačke ju vyhodili.

Základná škola v americkom Kansase v mestečku Shawnee čelí škandálu, ktorý sa prevalil na verejnosť. Učiteľka kopla iba 5-ročnú žiačku, keď si myslela, že ju nikto nevidí. Všetko však zaznamenala priemyselná kamera. Vedenie školy učiteľku následne prepustilo.

Incident sa stal po tom, čo sa žiačka schovala do skrinky na knihy. Keď všetky deti z triedy odišli, učiteľka dievča silno schytila za ruku a ťahala ju von. Keď jej kolegyňa zašla dosť ďaleko, žiačku kopla do chrbta a naďalej sa k nej hrubo správala.

Dievčatko po príchode domov mame povedalo, že nemá rado učiteľku, pretože ju silno ťahala za ruku. Ako dôkaz mala červený odtlačok na ruke. Rodičia teda začali vo veci konať, uviedol Daily Mail.

Najskôr oslovili učiteľku, ktorá však vinu poprela. Začervenanie na ruke vysvetlila tak, že dievča lozilo po zemi, udrela sa a vymyslela si, že žiačka kopla ju a nie naopak.

Pravda vyšla najavo neskôr, keď vec začalo riešiť vedenie školy. Kamerový záznam potvrdil verziu žiačky. Učiteľku Crystal Smithovú následne prepustili.


USA/jh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme USA

Dôležité udalosti