Zahraničné

Muž otrávil v aute seba aj štvorročnú dcérku. Kvôli rodinným sporom

Parkovanie - 1
Zdroj: Som reportér

Dovnútra zaviedol hadicu napojenú na výfuk.

Rodinnú tragédiu vyšetrujú policajti na Šumpersku. Muž z obce Rejchartice kvôli sporom s manželkou otrávil v aute seba a štvorročnú dcéru. Udalosť otriasla rodinou a šokovala aj skúsených kriminalistov, informuje iDNES.cz.

"Kriminalisti preverujú násilnú tragickú udalosť, ktorá sa stala v katastri obce Rejchartice. V súvislosti s prípadom boli nájdené dve osoby už bez známok života, " uviedla krajská policajná hovorkyňa Marie Štrbáková .

"Išlo o muža vo veku štyridsaťsedem rokov a malé maloleté dieťa v príbuzenskom vzťahu. S najväčšou pravdepodobnosťou je vinníkom tragédie práve nájdený mŕtvy muž, ktorý spáchal samovraždu, " dodala .

Bližšie podrobnosti k prípadu polícia odmietla zverejniť. Podľa informácií MF DNES ale muž zavrel seba aj dieťa v aute a dovnútra zaviedol hadicu napojenú na výfuk. Dvojicu potom splodiny otrávili .

List na rozlúčku policajti nenašli , ako najpravdepodobnejší motív ale prvotné výsledky vyšetrovania ukazujú na manželské spory . Prečo sa ale muž rozhodol všetko riešiť zabitím seba a dieťaťa je aj pre skúsených kriminalistov a rodinu nepochopiteľné . Nebol nikdy trestaný a mal bezproblémovú minulosť

PRAHA/TVNOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.