Opitá vodička v Poľsku zámerne nabúrala, mala chuť na vodku

Policajti ju zatkli v jej dome. Nebola prekvapená.

Opitá vodička v Poľsku zámerne nabúrala. Dôvod zodpovedal jej stavu. Mala chuť na vodku a chcela sa k nej dostať za každú cenu.

Nenásytnú Poľku usvedčil záznam z bezpečnostnej kamery namontovanej na obchode s alkoholom. Bolo dávno po záverečnej. "Žena (54) nabúrala do vchodových dverí obchodu tak, že ich prerazila a zničila celý predný múr," potvrdila tamojšia policajná hovorkyňa Beata Budzyzová.

Je očividné, že vodička presne vedela, čo to robí. Akoby sa nič nedialo, vošla do obchodu a vzala si fľašu vodky. Išla na istotu. Všimnite si ale tie nekoordinované pohyby.

"Mohla si zobrať akýkoľvek kvalitný alkohol. Ale nebola vyberavá. Vzala obyčajnú vodku a išla preč," opísala majiteľka obchodu Zuzana.

Žena potom nastúpila do auta a odišla preč. Akoby toho nebolo dosť, zničila pri tom ešte aj jedno zaparkované auto. Majiteľka obchodu zalarmovala políciu. Tá vďaka kamerovému záznamu, na ktorej bola aj špz-tka vozidla, ženu ľahko našla.

Policajti ju zatkli v jej dome. Nebola prekvapená. Povedala, že vie, prečo prišli. Namerali jej jedno promile alkoholu v krvi. Škody, ktoré spôsobila, vyčíslili na 20-tisíc zlotých, čo je 4600 eur.

Na sociálnych sieťach sa Poliaci na opitej vodičke bavia. Majiteľka obchodu ale len nechápavo krúti hlavou. Zažila už všelijakých neodbytných zákazníkov, nič takéto si ale nepamätá.


VARŠAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Alkohol za volantom

Dôležité udalosti