Brutálny zločin. Žena zaškrtila tehotné dievča, dieťa jej vyrezala z brucha

Bez názvu.png
Zdroj: TASR/Terrence Antonio James/Chicago Tribune via AP

Novorodenec bojuje o život.

Brutálny zločin v Chicagu, ktorý nemá obdobu. Iba 19-ročnú, budúcu mladú mamičku Marlen Ochoaová, našli mŕtvu v kontajneri medzi odpadkami. Dievča bolo vo vysokom štádiu tehotenstva, uškrtiť elektrickým káblom ju mala 46-ročná žena. Okrem toho, že ju zabila, jej vyrezala dieťa z brucha. Novorodenec bojuje o život, píše Daily Mail. 


Marlen sa s vrahyňou zoznámila cez facebook, keď zháňala výbavičku pre svoje dieťa. Clarisa Figueroaová jej ochotne ponúkla oblečenie a nechcela od nej žiadne peniaze. Trvala však na tom, že má prísť ku nej domov a veci si odviezť. Dohodli sa, že sa stretnú 23. apríla, odvtedy Marlene jej rodina nevidela.

Po tom, čo Figueroaová vyrezala žene chlapca z brucha, zavolala záchranku, ktorej tvrdila, že práve porodila a žiada ambulanciu, keďže novorodenec má problémy s dýchaním. Dieťa skončilo na jednotke intenzívnej starostlivosti, kde od tej doby bojuje o život. Žena lekárom nahlásila, že sa chlapček volá Xander Xavier a jeho otcom je jej priateľ Piotr Bobak (40).

Bola dokonca taká vynaliezavá, že si vytvorila charitatívny profil, na ktorom informovala o zlom zdravotnom stave chlapčeka a žiadala ľudí o peniaze, aby mala z čoho zaplatiť lekárov a pohreb, pretože jej dieťa nebude dlho žiť.

Anonymný tip naviedol detektívov, aby skontrolovali DNA dieťaťa aj žene. Výsledky boli jasné. Nezhodovali sa.

Polícia ženu, jej priateľa aj jej dcéru zadržala. Dcéra i matka sú obvinené z vraždy prvého stupňa a vážneho poškodenia zdravia dieťaťa, ktorému spôsobili trvalú invaliditu. Muž je obvinený zo zločinu napomáhania vraždy a zatajovania dôkazov.

Rodina obete je zrútená. Tvrdí, že žena utrpela strašnú smrť v rukách monštier, žiadajú spravodlivosť.


CHICAGO/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zločin

Dôležité udalosti