Bábätko, ktoré vrahovia vyrezali mladej matke z brucha, otvorilo oči v náručí svojho otca

Dieťa sa nachádza v nemocnici v Chicagu a je stále v ohrození života.

Šokujúci prípad, ktorý sa stal pred mesiacom v Chicagu, otriasol širokou verejnosťou. Mladú 19-ročnú Marlen, ktorá bola v 9. mesiaci tehotenstva, zaškrtili a z brucha jej vyrezali dieťa. Jej telo našli v kontajneri medzi odpadkami.

Z vraždy obvinili 46-ročnú ženu, jej dcéru a partnera. Tá zlákala mladú dievčinu na detské veci a oblečenie zadarmo. Keď si po ne prišla, brutálne ju zavraždili. Dieťa potom odniesli do nemocnice, keďže bolo vo vážnom stave. Už tam ženu upodozrievali, že chlapček nie je jej a zavolali políciu. Viac o prípade sa dozviete v článku: Brutálny zločin. Žena zaškrtila tehotné dievča, dieťa jej vyrezala z brucha.

Testy DNA odhalili pravdu a polícia vypátrala všetkých vrahov. Chlapček dodnes bojuje v nemocnici o život. Pravidelne za ním chodí jeho zdrvený otec Yovany Lopez, ktorý prišiel o manželku a navyše sa bojí o svojho druhorodeného syna. Pre jeho rodinu zriadili na internete zbierku, kde ľudia poslali už vyše 40-tísíc dolárov.

Yovany nestráca nádej. Keď držal svojho syna v náručí, otvoril oči, uviedla CNN. Fotografiu z nemocnice zverejnila jeho priateľka Cecilia Garcia na internete. Chlapček je naďalej vo vážnom stave, no ako uviedli jeho príbuzní, je to malý bojovník.


CHICAGO/jh

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti