Zahraničné

Spoveď Aladára, ktorý roky zneužíval dcéru: K sexu ma nútila!

Aladar.jpg

Voči rozsudku sa odvolal, reportér TV Nova ho vyspovedal.

Aladár Ferko z Brna až 10 rokov zneužíval vlastnú dcéru, za čo ho súd poslal na tucet rokov za mreže. No odvolal sa a na potvrdenie, či zmiernenie rozsudku čaká na slobode.

Reportér TV Nova vypátral tohto recidivistu v Brne a nakrútil s ním rozhovor. Ferko žije v jednoizbovom byt neďaleko centra Brna a susedia ho poznajú ako priateľského človeka. Rád hrá na gitaru a živí sa opravou hudobných nástrojov.


Za desať rokov zneužívania s vlastnou dcérou splodil dve deti. „Mali sme spolu styk, ale k násilie tam nebolo," šokoval Ferko v rozhovore pre TV Nova.

Podľa obžaloby, okrem znásilňovania, zakazoval Aladár dcére brať antikoncepciu a keď sa narodili deti tak si vynucoval poslušnosť pod hrozbou, že ju zabije. Ferko sa tak stal dvojnásobným dedkom a zároveň otcom. "Ja nie som typ, že by som potreboval súložiť každú chvíľ. Ale to ona ma stále otravovala," ospravedlňoval konanie.

Ak odvolací súd potvrdí Ferkovi rozsudok, pobyt za mrežami nebude pre neho niečo nové. V chládku už sedel celkom desaťkrát.BRNO/tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti