Video valcuje sociálne siete: Medveď natrafil na pilčíkov, tí mu začali hrubo nadávať

medved.mp4
Zdroj: reprofoto/facebook

Zatiaľ ale nie je jasné, kde a kedy video vzniklo.

Medveď prekvapil pilčíkov. Video, ktoré sa šíri na sociálnej sieti, má stovky zdieľaní. Vidno na ňom, ako sa medveď priblížil k autu partie, zrejme pilčíkov. Medveď bol, zdá sa, zvedavý aj na to, čo vyložili na ceste a čo majú na korbe. Na záberoch vidno plastovú bandasku, fľašu aj dve motorové píly položené na ceste.

Muži po chvíli začali meveďovi hrubo nadávať. Zviera ale vyzeralo pokojne a miestami sa až bálo a začalo utekať. V tom jeden z mužov do medveďa aj niečo hodil.

Video zverejnil vo verejnej facebookovej skupine Vlci Ľubomír. Video sa k nemu vraj ale dostalo cez viacerých ľudí. Podal už aj podnet na prešetrenie na Štátnu ochranu prírody. "Mentalita, inteligencia, slovník a správanie sa hovorí o týchto dvojnohých jednoduchých cicavcoch,“ okomentoval video Ľubomír.

Zatiaľ nie je jasné, kde a kedy video vzniklo.

Na video reagoval na sociálnej sieti aj Jožo Pročko. „Vždy, keď idem na hríby, nachádzam bandasky od oleja, olejové fľaše. Nosím igelitovú tašku a s hríbmi nosím domov odpad z lesa, ale aj lesné cesty sú v katastrofálnom stave od lesných strojov. Keď som si vypočul slovník týchto mladých mužov, chápem, prečo to tak je... Nečakám ochranu životného prostredia od takýchto pilčíkov, aj keď musím povedať, česť výnimkám,“ napísall Pročko. 

Pozrite si video, ktoré sa šíri na sociálnej sieti. Pre hrubé nadávky sme upravili zvuk:


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Medveď

Dôležité udalosti