Že v okolí Bratislavy nie je kam ísť? Ukážeme vám krásne a trochu zabudnuté miesto

Mnohé influencerky si dopomáhajú fotoshopom.
Zdroj: TV Markíza

S komikom Ferom Jokeom a jeho psíkom Ťapkou sme sa vybrali na pekný výlet.

Slovensko je krásna krajina, kde je mnoho nádherných miest, možností na rôzne výlety, či už známych alebo aj takých, ktoré možno nepoznáte. A práve tie, menej známe miesta, sme sa vám rozhodli v našom letnom špeciáli priblížiť. V spoločnosti skvelého človeka, komika Františka Košarišťana, známeho ako Fero Joke, sme sa vybrali spoznávať našu nádhernú krajinu.

Začíname na západnom Slovensku, neďaleko Bratislavy. Ak si myslíte, že v okolí hlavného mesta nie je kam ísť, ste na omyle. My sme sa vybrali do Malých Karpát, konkrétne na Biely kríž. Našu túru sme začali na parkovisku na Potočnej ulici v Rači, po vyše hodinke chôdze sme sa dostali k bufetu Včelín a k Horárni Biely kríž. Je to nenáročná prechádzka a túto trasu pokojne zvládnete aj s malými deťmi. Po rozhovore s riaditeľom Mestských lesov Svätý Jur, pánom Číčom, sme pokračovali na Sakrakopec. Na tomto mieste sa nachádza pamätník na obete najväčšieho leteckého nešťastia v dejinách Slovenska.

Ferovi robila spoločnosť aj jeho Ťapka, s ktorou tvoria nerozlučnú dvojku. Pozývame vás na tento príjemný výlet :)BRATISLAVA/ markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Bratislava

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.