Toto je pravdepodobne jeden z najšťastnejších ľudí na svete. Neuveríte, čo sa mu stalo

Nevesta s družičkami.
Zdroj: YouTube / BOTB

Tom vyhral dvakrát po sebe auto aj finančnú hotovosť.

Toto snáď ani nie je možné. Inštalatér Tom Harvey je zrejme jedným z najšťastnejších ľudí na svete. Šťastie sa na neho neusmialo len raz. Vyhral totiž dvakrát po sebe. Nejde však o smiešnu alebo zanedbateľnú výhru. Stal sa majiteľom luxusného auta a to hneď dvakrát. A k tomu získal aj peňažnú hotovosť.

Tom (28) prvýkrát vyhral v internetovej súťaži na Vianoce v roku 2017 Porsche 911 Carrera 4 GTS a k tomu viac ako 22-tisíc eur. Auto za takmer 126-tisíc eur však predal, pretože si chcel vybudovať zázemie a peniaze investoval do nového bývania.

Len o dva dni neskôr sa však dozvedel, že sa znovu stal výhercom ďalšieho luxusného auta. Tentoraz Porsche Macan S v hodnote zhruba 51-tisíc eur a znovu 22-tisíc eur v hotovosti. Keď sumu zrátame, dokopy vyhral v prepočte viac ako 227-tisíc eur, informuje Daily Mail. Muž bol z výhier šokovaný."Pravdepodobne som jeden z najšťastnejších ľudí na tejto planéte," povedal Harvey. Správa zastihla mladého muža, keď práve absolvoval so svojím otcom inštalatérsky kurz v anglickom Essexe. "V pokoji som dokončil kurz a rovno zamieril do autosalónu," opisuje svoj príbeh Brit.

"Vážne som si nikdy nemyslel, že vyhrám raz, nieto dvakrát," dodal šťastlivec.

ESSEX/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.