Plač na pohrebe vystriedal smiech. Z truhly sa zrazu ozvalo „pustite ma von!“

Necht už lekár vytrhol.
Zdroj: YouTube.com

Zosnulý Ír chcel, aby jeho príbuzní naposledy počuli jeho hlas a rozveselil ich.

Nezvyčajný pohreb zažili v Írsku príbuzní veterána Shaya Bradleyho, ktorý bol známy tým, že okolo seba rozsieval dobrú náladu. Rodinný zabávač chcel byť vtipný aj na vlastnom pohrebe. Pripravil si preto pre rodinu ešte jedno posledné prekvapenie.

Manžel, otec, starý otec a priateľ Shay zomrel po ťažkej chorobe 8. októbra. Pred smrťou nahral audionahrávku, ktorou chcel prekvapiť rodinu na vlastnom pohrebe. A podarilo sa mu to. Plač vystriedal smiech a všetci na neho budú spomínať s úsmevom na perách.


Shayov pohreb sa konal 12. októbra. Nezvyčajné video z tejto udalosti sa stalo virálnym na internete. Keď uložili truhlu do zeme a rodina sa so Shayom poslednýkrát lúčila, zrazu za ozval jeho hlas.

„Pustite ma von! Pomóc, kde to sakra som? Pustite ma von, je tu hrozná tma. Počujem kňaza? Tu je Shay, tu v tejto krabici. Hneď vedľa vás. Som mŕtvy. Ahojte, chcel som vám iba povedať zbohom."

Shayova dcéra neskôr pre thescottishsun.co.uk uviedla, že jej otec by rád vedel, koľkých ľudí rozosmial. Bol to úžasný človek, ktorý sa rád smial.

DUBLIN/jh
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Úmrtie

Dôležité udalosti