Celá trieda škôlkarov na súde. Tento príbeh vás dostane

Rami Malek vo filme No Time to Die
Zdroj: Michigan/Facebook Kent County

Prišli podporiť svojho kamaráta na pojednávanie o jeho adopcii.

Takéto príjemné súdne pojednávanie ste ešte nevideli. Sudkyňa ovešaná vianočnými ozdobami a svetielkami a miestnosť plná usmiatych detí. Škôlkari z amerického mestečka Grand Rapids (štát Michigan) prišli podporiť svojho kamaráta Michaela na pojednávanie o jeho adopcii, uviedla CNN.

Päťročný Michael a jeho už adoptívni rodičia dostali predčasný vianočný darček. Sudkyňa im odklepla adopciu, a tak má už chlapec ozajstnú rodinu. U svojich nových rodičov žije približne rok a už teraz ich oslovuje mama a otec. Manželia, ktorí sú spolu 10 rokov, no nemohli mať deti, si Michaela hneď zamilovali.

Na tomto súde sa deti objavili prvýkrát, čo vôbec nebolo na škodu. Bolo to veľmi dojímavé. Keď sa sudkyňa spýtala detí, čo pre nich Michael znamená, všetci nadšene reagovali. „Milujem Michaela," povedalo jedno z detí. „Je to môj najlepší kamarát," dodal ďalší chlapec.

Pre Michaela a jeho rodičov to bol veľký deň a slová detí ich veľmi potešili. Zároveň z toho mali zážitok aj škôlkari, ktorí na súde ešte nikdy neboli. V rukách mali malé transparenty v tvare srdiečok, ktorými Michaela povzbudzovali.


USA/jh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Adopcia

Dôležité udalosti