Tu sa medze nekladú. Pozrite sa s nami do sveta luxusných vianočných darčekov

V Beverly Hills je luxus základom vianočných sviatkov.

Množstvo darov na Vianoce, samozrejme, súvisí aj s množstvom peňazí, ktoré ste ochotní minúť.

Väčšina Slovákov utratí do 200 eur. Máme však pre vás tipy, ktoré omnoho prekračujú túto hranicu.

Tu sa zákazníci ani netlačia v radoch, ani ich nelákajú na extrémne výpredaje. V Beverly Hills je luxus základom vianočných sviatkov.

V predbiehaní za sumy utratených peňazí zrejme zvíťazí majiteľ novučičkého Bentley GT kabriolet, dokonca ladený vo vianočných farbách. Cena tohto šesťlitra je takmer štvrť milióna dolárov.

Čo tak luxusná porcelánová kanvica pre rodičov či svokrovcov? Umelkyňa Carolyn Barlock ich vyrába podľa starých techník perzských hrnčiarov. Jej kúsky stoja od 18 do 36-tisíc dolárov. Pre vašu polovičku zase obchodníci odporúčajú diamantové šperky v hodnote 70-tisíc dolárov.

O tom, že aj kúpeľ môže byť luxusný, vás presvedčí vaňa. Tá vás vyjde na 100-tisíc. Aby to nebolo len o konzume, v Beverly Hills ponúkajú aj zážitkové dary.

Kým doteraz bola symbolom luxusu jachta, teraz jej má konkurovať miniponorka. Ak máte dostatok baliaceho papiera, dokonca by sa vám zmestila pod naozaj veľkolepý vianočný stromček.

Aby sa však priblížili bežným štandardom, ponúkajú aj bižutériu za predstaviteľné ceny. Náhrdelníky, náramky a prívesky sa pohybujú od 200 do 500 dolárov.

Viac v reportáži Ivany Miklánkovej


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Ivana Miklánková

Dôležité udalosti