Žena sa s láskou starala o obľúbený sukulent. Po dvoch rokoch zostala v poriadnom šoku

Po toľkom čase nechcela veriť vlastným očiam.

Mladá Američanka Caelie Wilkes z Kalifornie bola na seba veľmi hrdá. Dva roky sa poctivo starala o sukulent, ktorý zdobil parapet pri okne v jej kuchyni.

Pravidelne umývala aj listy a ako odmenu za starostlivosť považovala dokonalý vzhľad tejto rastliny.

„Mala som dokonca plán polievania. Ak by sa niekto pokúsil poliať sukulent namiesto mňa, hneď by som mu v tom zabránila. Chcela som sa oň starať naozaj veľmi dobre," napísala Caelin na svoj profil na sociálnej sieti.

Ako ďalej uviedla, po dvoch rokoch sa rozhodla, že je pravý čas vymeniť kvetináč a dať tak obľúbenej rastline nový „domov".

To, čo uvidela, ju poriadne prekvapilo. Namiesto zeminy sa v pôvodnom kvetináči skrýval kus polystyrénu s falošným pieskom prilepeným navrchu. Sukulent bol teda umelý a Američanka dva roky živila niečo, čo v skutočnosti živé nikdy nebolo.

Zdroj: Facebook.com / Caelie Wilkes

„Veľmi som sa snažila, aby sukulent vyzeral čo najlepšie a napokon bol celý z umelej hmoty! Ako som si to len mohla nevšimnúť?" pýtala sa samej seba.

Príspevok Caelie sa stal virálnym a o jej úsmevnej skúsenosti informovali viaceré médiá vrátane britského portálu Metro. „Pripadám si, akoby som žila dva roky v klamstve," dodala zarmútená žena.

SACRAMENTO/rk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kvety

Dôležité udalosti