Matka kúpila pre koronavírus kopu WC papiera. Keď uvidela, čo s ním urobili deti, skoro ju porazilo

1.png
Zdroj: Twitter/Ed Cumming

Fotografia mala na internete úspech.

Koronavírus ochromil celý svet. Hrozba nákazy je stále väčšia najmä v Európe. Ľudia si pre rozličné obmedzenia vlád v snahe spomaliť šírenie COVID-19 robia doma zásoby potravín aj hygienických potrieb. Výnimkou nie je ani žena z Británie, ktorej snímka na sociálnej sieti Twitter by bola za iných okolností vtipná.

Britka chce byť rovnako zodpovedná ako väčšina obyvateľov v Británii a byť čo najviac doma. Nakúpila preto 18 roliek toaletného papieru, aby mali ako rodina do zásoby. Keď však zistila, čo s ním urobili jej deti, takmer sa rozplakala, uviedol Daily Mail.

Všetky rolky papiera nestihla dať na bezpečné miesto a skončili tak vo vani plnej vody aj s detskými hračkami. Deti sa síce zabávali, ale ich matka určite nie. Nakoniec to však bol smiech cez slzy. Vaňu plnú toaletného papiera si odfotila a poslala priateľom. Jeden z nich to zverejnil aj na Twitteri. Jej príbeh zaujal mnohých, o čom svedčia aj stovky komentárov.

V súčasnosti je na celom svete vyše 174-tisíc nakazených ľudí a viac než 6600 pacientov zomrelo. Viac ako 77-tisíc ľudí sa vyliečilo. V Británii je nakazených vyše 1 390 obyvateľov a zomrelo 35. Podrobné údaje môžete sledovať na stránke www.worldometers.info.

LONDÝN/jh

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Toaletný papier

Dôležité udalosti