Ešte vyššia suma ako pred týždňom. V Eurojackpote vyhral milióny ďalší Slovák

Poliaci protestujú proti sprísneniu zákona o potratoch.
Zdroj: TV Markíza

Od 90-miliónovej výhry ho delilo znova jedno číslo.

Prešiel týždeň a z poriadnej výhry v hre Eurojackpot sa môže tešiť ďalší Slovák. A suma, ktorú si po piatku pripíše na účet, je dokonca ešte vyššia ako naposledy.

Kým na Veľký piatok si výherca zo Slovenska prilepšil o 5,2 milióna eur, včera sa ďalší Slovák mohol radovať zo sumy vyše 7,3 milióna eur. Rovnaký balík získal aj jeden výherca z Fínska a jeden z Nemecka.

Hovorca Tiposu Rastislav Čépe minulý týždeň potvrdil, že výhra 5,2 milióna bola dosiaľ najvyššia pre slovenského hráča. Tento týždeň sme teda dosiahli nový rekord.

„Ešte pred týždňom bola najvyššou výhra v druhom poradí Eurojackpotu vo výške 5 202 243,10 eura, ktorá atakovala tiež výhru z druhého poradia vo výške 1 406 004,20 eura. Tá bola dosiahnutá ešte v žrebovaní 13. novembra 2015," uviedol.

Šťastný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest Tiposu v Banskobystrickom kraji. „Na tikete pre hru Eurojackpot vyplnil svojimi číslami štyri hracie polia - stĺpce a do hry vložil osem eur," informoval Čépe.

V piatok sa hralo o maximálny jackpot 90 miliónov eur, ale ani tentoraz ho žiadny z hráčov Eurojackpotu nepokoril.

Zaujímavosťou je, že v druhom výhernom poradí boli zastúpení hráči z rovnakých krajín ako minulý týždeň.

„Pred týždňom vyhral výhru v druhom poradí jeden Slovák, jeden Fín a dvaja Nemci. Tento týždeň sa to zopakovalo. Akurát je o jedného nemeckého výhercu menej," uviedol Čépe.

Zdroj: eurojackpot.tipos.sk

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Výhra

Dôležité udalosti