Angličan si každý deň koronavírusu na telo tetuje nový obrázok. Dochádzajú mu voľné miesta

Minister financií Eduard Heger.
Zdroj: Instagram/adverse.camber

Od odvážnej výzvy mu na tele doposiaľ pribudlo 40 nových obrázkov.

Svoju záľubu v tetovaniach spojil Londýnčan Chris Woodhead s pandémiou koronavírusu tým najvláštnejším spôsobom. Rozhodol sa totiž, že každý deň pretrvávajúcej pandémie si na telo vytetuje nový obrázok. A keďže zastavenie koronavírusu je zatiaľ v nedohľadne, je zrejmé, že po skončení Chrisa jeho priatelia spoznajú len ťažko. Už teraz mu totiž dochádzajú na koži voľné miesta. Informáciu priniesol web BBC.


Zdroj: Instagram/adverse.camber

Chris sa sám živí tetovaním a keď sa s tehotnou priateľkou Emou rozhodli pre dobrovoľnú karanténu, napadlo mu, že bude tetovať aj naďalej, no sám seba. Treba dodať, že s tetovaniami začal už pred pätnástimi rokmi a v čase prepuknutia pandémie ich mal na tele okolo tisíc. Od odvážnej výzvy mu na tele doposiaľ pribudlo ďalších 40 obrázkov.


Zdroj: Instagram/adverse.camber

„Tetovanie považujem za terapiu. Na nič iné okrem tejto obrovskej krízy vlastne ani nemyslím," tvrdí Chris. Po jej skončení mu bude pandémiu pripomínať aj obrázok vírusu na nohe a na spodnej časti ľavého chodidla otázka "Kedy sa to skončí?". Niektoré tetovania Chris pridal na bolestivé miesta na znak podpory zdravotníckych pracovníkov, ktorí denne nasadzujú svoje zdravie a život pri záchrane nakazených pacientov.


Zdroj: Instagra/adverse.camber
LONDÝN/tvnovin.sk, lm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Koronavírus

Dôležité udalosti