Strašidelné video: Zamotaní parašutisti sa zrútili priamo do záhrady

Cennet: 35. epizóda
Cennet: 35. epizóda Zdroj: reprofoto/Youtube/WKMG News 6 ClickOrlando

Svedkovia, ktorým sa pád podarilo natočiť, tvrdia, že spočiatku to vyzeralo ako nacvičený zoskok.

Bežný zoskok sa zmenil na boj o život. Skúseným parašutistom zlyhali padáky a po niekoľkých sekundách špirálovitého pádu dopadli do záhrady domu vo floridskom meste Titusville. Zábery, z ktorých behá mráz po chrbte, natočili očití svedkovia. O nešťastí informuje spravodajský portál CNN.

Svedkovia, ktorým sa pád podarilo natočiť, tvrdia, že spočiatku to vyzeralo ako nacvičený zoskok. Po niekoľkých sekundách ale pochopili, že niečo nie je v poriadku. Podľa nich padali muži dolu hlavou.

„Točili sa dokola hore nohami bok po boku približne 20 až 30 sekúnd,“ povedala Christina Renfoe, ktorá incident natočila z neďalekého parku.

Po dopade boli muži pri vedomí. Následne boli helikoptérou prevezení do nemocnice na traumatologické oddelenie. Obaja muži sú v kritickom stave. V záhrade po nich zostal polámaný strom a nefunkčné padáky.

Zástupcovia mesta potvrdili, že lietadlo, ktoré patrilo parašutistickému centru Skydive Space Center, v stredu vzlietlo z miestneho letiska Dunn Airport. Predstavitelia centra ale incident nechceli komentovať ani potvrdiť. Čo bolo príčinou nehody, je predmetom vyšetrovania.

FLORIDA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Padák

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.