Matovič si v úrade na chvíľu vymenil úlohy. Obslúžil čašníka, ktorý mu nosí kávu

Mužovi, ktorý obsluhoval všetkých premiérov, sa to za 30 rokov nestalo.

Zvyčajne sa do zákulisia politiky ľudia nedostanú a nevidia, čo sa deje za zatvorenými dverami. A možno toto video nemalo byť ani zverejnené, ale stalo. Po rokovaní koaličnej rady sa na chvíľu menili úlohy v kancelárii predsedu vlády.

Igor Matovič obslúžil čašníka, ktorý 30 rokov nosí, resp. nosil kávu všetkým slovenským premiérom. „Doniesol som stovku káv. Stalo sa mi to prvýkrát, že mi ju doniesol premiér. A to je úžasné. Dodnes sa mi to nestalo," priznal sa na videu, ktoré zverejnil Boris Kollár na sociálnej sieti.

Ako vidieť na záberoch, pán čašník si uvoľnenú atmosféru poriadne užíval. Ale zachoval sa ako profesionál a premiérovi Matovičovi pripomenul, že „stačí len povedať a všetko vybavím."

Video vtipne okomentoval aj predseda vlády slovami, že toto sa stane "keď necháte Borisa chvíľu bez dozoru ...a on natočí niečo, čo malo byť skryté,) ... a keď sú pre vás rúška v tom videjku to naj, tak vedzte, že káva sa cez ne dosť blbo pije,"

Keď necháte Borisa chvíľu bez dozoru ... a on natočí niečo, čo malo byť skryté,) ... a keď sú pre vás rúška v tom videjku to naj, tak vedzte, že káva sa cez ne dosť blbo pije,))

Uverejnil používateľ Igor Matovic Sobota 16. mája 2020

Facebook/Boris Kollár

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Politika

Dôležité udalosti