Matka vypustila paru a posťažovala sa kamarátkam, jej video teraz zdieľajú aj celebrity

2a.jpg
Zdroj: YouTube/makom tv

Stotožníte sa s jej názorom aj vy?

Školské brány boli pre pandémiu koronavírusu doposiaľ zatvorené v mnohých krajinách. Učiteľky museli zastúpiť rodičia a nie pre každého bolo vyučovanie detí z domu najľahšou časťou každodenného karanténneho programu.

Svoje o tom vie aj Izraelčanka Shiri Kenigsberg Levi, ktorej video, na ktorom sa „posťažovala“ svojím kamarátkam, sa stalo virálom doslova za pár minút. „O pol piatej poobede som to video poslala kamarátkam na WhatsAppe. O polhodinu neskôr ho už videli v každom dome v Izraeli,“ smeje sa Shiri

Video neskôr podľa Shiri zdieľali hollywoodske hviezdy ako napríklad Hilary Duff, Victoria Beckham či Sharon Stone. Tá video zdieľala na svojom profile na Instagrame a povedala, že Shiri jej hovorí z duše.

Zdroj: Instagram/sharonstone

Herečka Elizabeth Banks zdieľala video na Twitteri a pridala k nemu aj hešteg Sme v tom spolu.

Že sa video stane populárne, Shiri ani len nedúfala a podľa jej vlastných slov ju to skôr prekvapilo. „Keby som vedela, že bude moje video zdieľať vo svojich príbehoch na Instagrame Victoria Becham, obliekla by som si lepšie tričko a nalíčila by som sa“ dodala vtipne.

Shiri sa vo videu sťažuje, aké náročné je zastúpiť učiteľov, keď deťom posielajú veľké množstvo náročných úloh. „Teraz naše deti zistia, akí hlúpi sme. Odkiaľ to všetko mám vedieť?!“

Podľa New York Times už deväťdesiatsekundové video s popisom „Ak nezomrieme na koronu, zomrieme kvôli domácemu vyučovaniu“ preložili do viac ako dvadsiatich jazykov a na rôznych platformách si ho pozreli milióny ľudí po celom svete.

Celé video si môžete pozrieť tu:IZRAEL/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Vyučovanie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.