Žena dostala email od svojho mŕtveho otca. Neuveríte, čo v ňom bolo

Oslava 25. výročia svadby Alyssiných rodičov
Zdroj: Shutterstock / Rawpixel.com

Myslel doslova na všetko, aby cítili jeho lásku aj po smrti..

Obrovský šok zažila Filipínka Alyssa Mendoza, ktorá dostala email od svojho otca, ktorý zomrel pred desiatimi mesiacmi na následky chronického ochorenia obličiek, informuje DailyMail.

„Najskôr som sa bála email otvoriť, pretože, no, kto by nebol vystrašený, keby dostal správu od človeka, ktorý zomrel pred desiatimi mesiacmi?!“ priznala Alyssa. Ďalší šok ju čakal po dvoch dňoch, keď sa rozhodla správu prečítať.

V emaile bol kompletný návod na zorganizovanie oslavy dvadsiateho piateho výročia sobáša Alyssiných rodičov, ktorý jej otec stihol napísať ešte pred svojou smrťou.

Zdroj: Instagram/ alymndz

„Dokonca objednal a zaplatil donášku bielych ruží na niekoľko rokov dopredu počas významných udalostí ako sú mamine narodeniny, Valentín a ich výročie,“ priznala dojatá Alyssa.

Rodina nevie, ako dlho bude donáška kvetov trvať, pretože Bing sa s kvetinárstvom dohodol, že to neprezradia. „Biele kvety sú pre mojich rodičov výnimočné, pretože keď otec mame pred rokmi dvoril, mala dvoch nápadníkov, a tak si povedala, že ten, ktorý jej prinesie biele ruže, bude ten pravý. Zjavne to bol môj otec, kto jej ich priniesol,“ vysvetlila Alyssa.

Zdroj: Instagram/ alymndz

Dcéra pre mamu pripravila oslavu presne podľa otcových inštrukcií. Na príprave pracovala celú noc, aby bolo všetko hotové presne o šiestej ráno, kedy jej mama pravidelne vstáva. „Samozrejme, že sa mama rozplakala, pretože jej chýba láska jej života, ale videla som, že bola zároveň aj šťastná, pretože vedela, že to všetko pre ňu naplánoval otec,“ povedala Alyssa.

Bing dokonca napísal pre svoju lásku list, ktorý jej Alyssa mala odovzdať práve na oslave výročia. „Myslel doslova na všetko, aby mama cítila jeho lásku. Mali spolu osláviť striebornú svadbu, ale Boh mal iné plány,“ povedala Alyssa. „Ani smrť nezastavila otca v tom, aby mame dokázal, ako veľmi ju miloval a ako veľa preňho znamenala.“
 

FILIPÍNY/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Výročie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.