Malý hrdina. Šesťročný chlapec zachránil svoju sestru pred útokom psa

Modelka sa ukázala na Instagrame v plnej kráse
Zdroj: YouTube / 60celine

Sám pritom utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali dve operácie.

Má len šesť rokov a už o ňom rozpráva celý svet. Bridger Walker z amerického Wyomingu vďaka svojej odvahe zachránil štvorročnú sestru pred útokom zúrivého psa. Sám pritom utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali dve operácie, píše CNN.

Keď sa ročný kríženec Nemeckého ovčiaka rozbehol k Brigerovej sestre, chlapec zakročil, aby ju ochránil vlastným telom. Napriek tomu, že po besnení zúrivého psa skončil s dotrhanou tvárou, chytil svoju sestru a odviedol ju do bezpečia.

Chlapcove zranenia si vyžiadali dve operácie. Podľa rodiny má na tvári viac ako 90 štichov. Keď sa Bridgera otec spýtal, prečo svoju sestru chránil, chlapcova odpoveď ho dojala. „Myslel som si, že ak má niekto zomrieť, tak by som to mal byť ja,“ odpovedal šesťročný hrdina.

Fotky malého hrdinu po operácii si môžete pozrieť kliknutím na šápku vpravo (priamo na fotke).

Zdroj: Instagram/nicolenoelwalker

Celý príbeh zdieľala na sociálnej sieti Bridgerova teta, ktorá uviedla, že malý hrdina je veľkým fanúšikom filmov o Avengeroch. Vďaka nej sa správa o chlapcovej odvahe dostala až k hollywoodskej herečke Anne Hathaway, ktorá ho zdieľala na svojich účtoch na sociálncy sieťach.

Zdroj: Instagram/annehathaway

„Nie som síce Avenger, ale dokážem rozoznať hrdinu, keď ho vidím,“ napísala herečka. „Môžem len dúfať, že som aspoň spolovice taká odvážna ako ty, Bridger,“ dodala a popriala malému hrdinovi skoré uzdravenie.

USA/tvnoviny.sk, lm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Záchrana dieťaťa

Dôležité udalosti