Má ich takmer 600! Žena je závislá od tetovania, potetované má dokonca aj očné bielka

2907_Telerano_29_07_P20_St_06_00_uni.mp4
Zdroj: YouTube / truly

Dračie dievča, ako si Amber hovorí, už na rôzne procedúry minula viac ako 120-tisíc austrálskych dolárov.

Má len dvadsaťpäť rokov a na tele asi šesťsto tetovaní a iných „vylepšení“. Mladá Austrálčanka Amber Luke, ktorá si hovorí Dračie dievča, už na rôzne procedúry minula viac ako 120-tisíc austrálskych dolárov (asi 73-tisíc eur), píše Daily Mail.

Najnovším vylepšením na Amberinom tele sú náušnice z modrého diamantu, známe aj ako tunely, ktoré jej roztiahli ušné laloky na 32 milimetrov. V porovnaní s tým, čo všetko si už Amber nechala „vylepšiť“, však ide zrejme o najmenej výstrednú zmenu.

Minulý rok v novembri si totiž aj napriek varovaniam svojej matky dala do očných bielok vstreknúť modrý atrament. Štyridsaťminútová procedúra Amber spôsobila dočasné oslepnutie. Podľa jej vlastných slov však nejde o nebezpečný zákrok, ak je odvedený správne. Amberin tatér totiž s ihlou zasiahol príliš hlboko, takže nasledujúce tri týždne nič nevidela.

Zdroj: Instagram/ambs_luke09

Žena okrem tetovaní už podstúpila aj nastrihnutie jazyka, zväčšenie poprsia, tetovanie obočia a pier, plastickú výplň pozadia, výplň pier a korekciu lícnych kostí, do uší si nechala vložiť špicaté implantáty a tunely a samozrejmosťou sú aj piercingy na pere, líci, čele, pažiach či zápästí.

Závislosť na tetovaniach si Amber vypestovala, keď mala 16 rokov. Podľa jej vlastných slov s vylepšeniami skončí, keď bude potetovaná na celom tele, takže ju čaká ešte dlhá cesta. Žiadne podobne extrémne procedúry už však neplánuje.

Žena priznala, že kým nezačala s vylepšeniami na svojom tele, so svojím vzhľadom spokojná nebola. „Absolútne som nenávidela, ako som vyzerala. Nebola som to ja. Bola som nudná,“ dodala Amber.

Amber pred vylepšeniami a po nich:

Zdroj: Instagram/ambs_luke09

Podľa Amber ľudia na jej telo reagujú rôzne. Sú takí, ktorí sú jej vzhľadom nadšení a podporujú ju v tom, no našli sa aj ľudia, ktorí boli pri pohľade na ňu zhnusení. Žiadne zo svojich vylepšení však Amber neľutuje. „Nikomu tým neubližujem, robím to, čo chcem a kým sa ráno budím s tým, že ma to robí šťastnou, tak to budem robiť aj naďalej,“ tvrdí.

„Nebojím sa toto, ako budem vyzerať, keď budem staršia. Rozumiem, že všetci starneme a nikto z nás nebude vyzerať v sedemdesiatke tak pekne ako predtým,“ uzavrela Amber.

Zdroj: Instagram/ambs_luke09

NOVÝ JUŽNÝ WALES/tvnoviny.sk, lm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Piercing

Dôležité udalosti