Žena si dala spraviť vodičský preukaz. Fotka na ňom ju poriadne prekvapila

Úrad uviedol, že chyba nastala nesprávnym priradením fotografie k Jadiným údajom.

S fotkami na dokladoch je zväčša spokojný len málokto. Američanka Jade Dodd zo štátu Tennessee sa ale na svojej fotke z nového vodičského preukazu dobre pobavila. Keď jej totiž nanovo vyhotovený doklad prišiel domov, svoju tvár tam hľadala len márne. Namiesto toho na preukaze svietila prázdna stolička, píše CNN .

Američanka v rozhovore pre CNN priznala, že doklad si dala vyhotoviť online. Keď na chybu upozornila pracovníčku úradu, ktorý doklad vydal, tá jej spočiatku nechcela veriť. Nakoniec sa pozrela do systému a pochopila, prečo sa Jade sťažuje.

Currently on hold with the dmv since this is what I got in the mail when I renewed my license....


Úrad uviedol, že chyba nastala nesprávnym priradením fotografie k Jadiným údajom. V systéme bola totiž ako posledná vyhotovená práve fotografia prázdnej stoličky a systém ju jednoducho automaticky priradil k Jadinej žiadosti o nový vodičský preukaz.

Úrad chybu okamžite napravil a žene obratom poslal nový doklad so správnou fotkou. S úsmevnou príhodou sa Jade pochválila aj na sociálnej sieti, kde jej kreatívni ľudia posielajú vtipné meme so stoličkou a jej šéf si z nej odvtedy uťahuje a namiesto nej kýva prázdnej stoličke.

TENNESSEE/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Vodičský preukaz

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.