Príbeh hodný sfilmovania. Dvojičky vydaté za identických bratov otehotneli v rovnaký čas

Preplnený bazén vo Wu-chane
Preplnený bazén vo Wu-chane Zdroj: Instagram/salyerstwins

Štvorica, ktorej sa onedlho splní sen, žije v spoločnom dome v americkom štáte Virgínia.

Narodili sa ako identické dvojičky a ich vizuálna podoba nie je to jediné, čo ich spája. Príbeh Brittany a Briany Deanových z amerického Ohia je hodný sfilmovania. Sestry sa totiž pred dvomi rokmi vydali za bratov – identické dvojičky Josha a Jeremyho Salyersovcov a nedávno oznámili, že sú obe tehotné, píše portál Mirror.

Sestry (33) sa so svojimi, vtedy ešte len budúcimi, manželmi (35) zoznámili na párty venovanej dvojičkám. Páry nenechali nič na náhodu a zásnuby, rovnako ako svadby, zorganizovali spoločne. To, že obe čakajú bábätká, oznámili sestry na spoločnom Instagramovom účte.

Zdroj: Instagram/salyerstwins

Páry uviedli, že ich deti budú nielen bratrancami či sesternicami, ale zároveň aj genetickými súrodencami. „Nemôžeme sa dočkať, až ich stretneme a tiež momentu, kedy sa spoznajú oni,“ napísali páry na sociálnej sieti.

Sestry sa netajili tým, že by chceli otehotnieť v rovnaký čas. „Spolu sme prežili všetky dôležité momenty, narodeniny, získanie vodičských oprávnení, promócie, našu dvojitú svadbu. Toto by bola ďalšia obrovská udalosť a boli by sme šťastné, keby sme ju mohli prežiť spolu,“ povedali v minulosti v rozhovore pre austrálsku Today Show.

Zdroj: Instagram/salyerstwins

Štvorica, ktorej sa onedlho splní sen, žije v spoločnom dome v americkom štáte Virgínia. Ich dvojitú svadbu mohli diváci sledovať v programe Our Twinsane Wedding. Medzi hosťami sa nachádzalo niekoľko ďalších súrodencov-dvojičiek a prstienky im, ako inak, k oltáru priniesli dvojičky.

Jeremy uviedol, že ešte predtým, než svoje budúce manželky spoznali, s bratom Joshom uzavreli dohodu, že sa neoženia, kým si nenájdu partnerky – identické dvojičky.

Zdroj: Instagram/salyerstwins

USA/tvnoviny.sk, lm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Dvojičky

Dôležité udalosti