Muž si dal odstrániť uši. Chcel, aby jeho hlava vyzerala ako lebka

dred.mp4
Zdroj: Instagram/mr._skull_face_666

Nemec, ktorý pochádza z mesta Finsterwalde, má svoje amputované uši odložené v pohári.

Miluje tetovanie a „prerábky“ tela. Na poslednú, kedy mu lekári odstránili ušné laloky, minul viac približne 6700. Tridsaťdeväťročný Nemec Sandro, ktorý si na sociálnej sieti hovorí Mr Skull Face, chce, aby sa jeho hlava podobala na lebku. O bizarnej záľube Nemca píše Daily Mail.

Mnohí na sociálnej sieti tvrdia, že Sandro musí byť narušený alebo dokonca psychický chorý, no on trvá na tom, že po takejto zmene vizáže sa cíti viac sebaisto ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: Instagram/mr._skull_face_666

Nemec, ktorý pochádza z mesta Finsterwalde, má svoje amputované ušné laloky odložené v pohári. Najbližšie plánuje tetovanie očných viečok a odstránenie špičky nosa.

O podobné „prerábky“ sa začal zaujímať v roku 2007. Odvtedy prešiel sedemnástimi úpravami tela, vrátane chirurgického rozrezania jazyka, tetovaní, piercingov, rôznych implantátov a dokonca si do zápästia nechal vložiť aj bezkontaktný platobný čip.

Práve od amputácie uší sa ho snažili odhovoriť jeho priatelia, no neúspešne. Sandro si je vedomý, že jeho vzhľad mu spôsobuje problémy s hľadaním práce a priateľky, no zároveň tvrdí, že tieto zmeny neľutuje, pretože posilnili jeho sebadôveru.

Zdroj: Instagram/mr._skull_face_666

Negatívne komentáre si Sandro nepripúšťa. „Keď na mňa ľudia zízajú, vôbec mi to nevadí. Keď mi povedia niečo ako „si chorý starý muž“, odpoviem im len „ďakujem za kompliment“,“ opisuje.

Ľudí, ktorí by sa radi inšpirovali, však varuje, aby pred akoukoľvek zmenou radšej poriadne popremýšľali a uistili sa, že na to majú dobrý dôvod. „Kým s tým začnete, spravte si prieskum, dobre nad tým popremýšľajte a doprajte si čas. Nikdy to nerobte preto, že chcete byť zaujímaví. Musí to ísť z vášho srdca a hlavne pre vás,“ uzavrel Sandro.

NEMECKO/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Lebka

Dôležité udalosti