Žena chcela priateľovi natrieť bradu farbou na vlasy. Bizarný nápad skončil popáleninami

hotel ostatni.mp4
Zdroj: reprofoto: YouTube/SWNS

Okrem toho utrpel aj alergickú reakciu.

Nevinný nápad sa zmenil doslova na nočnú moru. Keď Caitlynn Van Heckeová z Juhoafrickej republiky navrhla priateľovi Marnovi, že mu z dlhej chvíle zafarbí bradu načierno, muž sa potešil. Píše The Mirror.

Nápad sa však čoskoro zmenil na drámu. Keď si Marno šiel s „ozdobou tváre" ľahnúť, nadránom sa zobudil na bolesť. Koža okamžite začala reagovať na farbivo.

Rozhodol sa teda, že si bradu oholí. Bolo však už neskoro, miesta, ktoré mu partnerka natrela, mali červenú farbu a opuchli.

Ráno začal pociťovať ukrutné bolesti na hornej pere, brade a na tvári. „Lekár mi povedal, že som utrpel aj chemické popáleniny, nakoľko som farbu na vlasy nechal na tvári príliš dlho," hovorí Marno.

Trvalo takmer dva mesiace, kým sa tvár začala vracať do normálu, počas toho však 21-ročný muž musel užívať antihistaminiká.

„Našťastie som všade musel nosiť rúško, takže aj to mi dosť pomohlo. Tvár som mal celé týždne citlivú, čo ma už privádzalo do šialenstva. Snažil som sa to však brať z tej pozitívnej stránky," uzavrel Marno.


Zdroj: YouTube/SWNS

JOHANNESBURG/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Popálenie

Dôležité udalosti