Policajtku napadla zúrivá koza. Video z incidentu teraz baví internet

Kamión sa zrazil s osobným autom
Zdroj: Facebook / Douglas County Sheriff's Office (Georgia)

Zviera vniklo do auta cez otvorené dvere, kde začalo žuť papiere. Policajtka sa preto snažila kozu z vozidla vyhnať, no rozzúrené zviera ju hlavou zhodilo.

Incident, ktorý baví internet. Kamera umiestnená na uniforme policajnej strážničky zachytila moment, keď sa do jej vozidla dostala zúrivá koza. Tam zviera rozžuvalo papiere na sedadle a nakoniec policajtku zhodilo na zem, píše Daily Mail.

Incident sa odohral minulý týždeň v okrese Douglas v americkom štáte Georgia. Podľa oddelenia šerifa policajtka vykonávala svoju prácu, keď si všimla, že v jej vozidle sa nachádza koza.

Zviera vniklo do auta cez otvorené dvere, kde začalo žuť papiere. Policajtka sa preto snažila kozu z vozidla vyhnať, no rozzúrené zviera ju hlavou zhodilo, pričom policajtka spadla na zem. Pri páde neutrpela žiadne zranenie.

Bizarný incident policajtku rozosmial a zjavne baví aj ľudí na internete. „Policajtka vysvetlila, že vzhľadom na počet domov, ktoré denne navštevuje, necháva dvere svojho vozidla bežne otvorené, pretože neraz musela utekať pred agresívnymi psami,“ vysvetlil úrad šerifa.

„Ani náhodou nečakala, že sa môže stať niečo takéto. Napriek tomu, že počas incidentu spadla, nedošlo k žiadnym zraneniam. Nakoniec sme sa na tom všetci trochu pobavili a dúfame, že aj vy!"

Here is a little Friday humor to help lighten the mood. * WARNING* Before watching the video please understand that there is some mild cursing and if you are easly offended please keep scrolling. To explain what you are about to see, the deputy went to a residence to serve some civil papers. The deputy explained that due to the number of houses she visits daily, she routinely leaves her vehicle's door open because she has had to reteat on a number of occasions from vicious dogs. Never once did she expect or even consider what was about to happen this day! Eventhough she was knocked to the ground she was not physically harmed in the incident. At the end of the day we all got a little laugh out of it and we hope you do as well!

Uverejnil používateľ Douglas County Sheriff's Office (Georgia) Piatok 4. septembra 2020
GEROGIA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Koza

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.